Jdi na obsah Jdi na menu
 


JAKÉ ZVÍŘE SE K TOBĚ HODÍ?

Přinášíme vám jedinečný test pro milovníky zvířat. Stačí si jen na papír napsat čísla a k tomu písmeno s odpovědí, která se vám nejvíce líbí. Tak začínáme:

1. Vadí ti špína?

A = ano

B = podle toho kolik té špíny je

C = ne

2. Máš čas starat se o zvíře?

A = ne

B = jen někdy

C = ano

3. Chtěla by si zvíře pro užitek, nebo pro zábavu?

A = spíš pro mazlení

B = pro zábavu a mazlení, a taky malinko užitku

C = pro užitek a zábavu (trochu mazlení by nevadilo)

4. Jsi schopna udělat pro zvíře vše, aby mělo zábavu, ale i aby mělo dostatek vonosti (možnost být v přírodě)?

A = moc ne,  jen trochu

B = skoro všechno

C = zvířeti chci vyhovět ve všem

5. dovolí ti rodiče mít velké zvíře?

A = ne

B = dovolí mi abych si pořídil(a) zvíře střední velikosti

C = ano

 

Máš nejvíce:

A = křeček nebo morče : Nemáš moc času starat se o zvíře, a tak se k tobě hodí jen malá zvířata. Kdyby ti rodiče dovolili starat se o velké zvíře, tak proč ne, zkusit to můžeš. Nemusíš si pořizovat jen křečka, nebo morče. Tenhle test byl jenom zkouška jaké zvíře si pořídit, ale je to jen a jen na tobě a na rodičích, jaké zvíře si dovolíte.

B = kočka : Máš čas jen někdy. Zvíře by nemělo být zase až tak veliké. Aby se u tebe kočka či jiné zvíře mělo dobře, musela by si vynechat nějaké tvé aktivity. Nebo je tu ještě jedna možnost: jestli nemají tvé rodiče práci na celý den (nebo jen jeden rodič) mohli by se o tvé zvíře postarat dokud nepřijdeš. I když velké zvíře se k tobě asi zas tolik nehodí, je to jen na tobě a na rodičích, jaké zvířeby sis mohla pořídit.

C = pes : Ty určitě máš hodně času. Zvíře by ti až tak nemělo dělat problém. Hodí se k tobě snad všechna zvířata, protože máš čas jim vyhovět. Nevadilo by ti ani větší zvíře než pes, ale radši s tím nepřeháněj. Nezapomeň, že pro zábavu stačí třeba jenom malé štěně, nebo dokonce malé morče, ba i křeček. Opravdu je to na tobě. Vyber si, které zvíře si přeješ.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

What you necessary to be informed about high-pitched blood exigency

(APlofePest, 8. 10. 2018 5:19)

Poids est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/how-much-does-cialis-cost-at-rite-aid/

Blood Power : Blood on table

(Abourturhoom, 28. 7. 2018 12:11)

Pression arterielle est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-aphrodisiaque/

Višel mi...

(AdidaskaCZ , 11. 6. 2016 17:39)

PES, KOČKA NEBO KŘEČEK A MORČElíbí se mi...

(adela tokarova, 21. 9. 2014 13:42)

normálne mám ráda koně no nemám ho doma a proto by sem doma chtěla mít spíš pejska jako je labrador nebo jorkšír.

NAŠE OBLÍBENÁ ZVÍŘATA

(Šárka a Andrejka - zakladatelky těchto stránek, 27. 9. 2010 18:57)

Šárka: Já mám doma malého kocourka. Můžete si o něm přečíst v rubrice "PŘÍBĚHY ZE ŽIVOTA". Kočky, koťata, kocouři atd. jsou moje nejoblíbenější zvířata. Ten test jsem ještě nedělala, ale asi by mi vyšla kočka.

Andrejka: Mám ráda koně a kočkovité šelmy.
Doma mám kočku a psa. Kočka se jmenuje Nelli a pes Lady.
Test jsem také nedělala a myslím že by mi vyšlo B nebo C. Chodím ráda do ZOO-(Praha).

Šárka: Můj kocourek se jmenuje celým jménem Nácíček Whiskas Daneš, protože jméno Nácíček jsme chtěli my, a jméno Whiskas mu dala jeho bývalá majitelka, od které jsme si ho vzali. Daneš je příjmení po babičce. Je to takové malé mourovaté koťátko, které teda pěkně zlobí. Jednou shodil tyč se záclonou, kytky v květináči a ubrus, protože honil vážku, která přilétla domu zvenčí. Byla tu se mnou zrovna kamarádka, tak jsme se docela bály co provede ještě. Naštěstí se nic moc tak nestalo.
Pak mám ještě morče jménem Bublina. Už jí mám hodně moc dlouho. Moje sestřenice (Pavla) má fenku Ejminku, která pořád jen štěká a štěká, až člověku prasknou bubínky. Je to příšerný zvuk.

Andrejka: Mému psovi jsou 2 roky a kočce je 5 let. Kočka je bílo-černá a pes hnědo-bílo-černý.
Jsou to přítulní mazlíčci. Když mám čas jdu si s nimi hrát.
Lady (pes) se jmenuje po její mamce. Lady je jedno štěně z 5 štěňat. Nelli (kočka) se jmenuje po mojí tetě.
Ještě máme 2 křečky Barunku a Leona(kluka).
Křečci jedí malé granulky a piškoty.
Nelli jí myši, uloví si ptáka a jí i granule a Whiskas. Lady jí granule a piškoty.
Bydlíme v Kralupech nad Vltavou se zvířaty.
Křečci utíkají pod postele a vanu. Pak nechtějí vylést. Byl ještě 3 ale ten umřel, protože spadl ze schodů. a stalo se to tak že jsme ho nehlídali.
Máme se navzájem moc moc moc moc moc moc moc moc moc mocmoc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc rádi. Neumím si představit život bez nich. a to samé oni beze mě. Není možné aby jsme se od sebe odpojili.♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥ atd.
Mám bezvadnýho kluka. Jmenuje se Tomáš ........... ☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☻☻☻☻☻☻☻☻☻♥♥♥♥♥♦♦♦♦♦♣♣♣♣♣♠♠♠♠♠♠♠••••••••◘◘◘◘◘○○○○○○○○. MILUJI JE.

Šárka: Mému malému kocourkovi je ani ne půl roku a Bublince ječ asi něco kolem pěti let. Ejmince bude taky asi pět a něco. Všechny je mám móóóóóóóóóóóóóóóóóóc ráda ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ atd. Bydlím v Nelahozevsi (vesnice vedle Kralup).

co se ke mě hodí...

(Anonym, 28. 5. 2014 14:35)

ke mě se hodí pes a další větší zvířata

mám doma

(křeček, 12. 4. 2014 17:49)

Ke mně se hodí křeček a morče a toje pravda

KONĚ

(JOLANA LEPŠÍKOVÁ, 15. 1. 2014 14:46)

MOC SE MI LÍBÍ KONĚ A DOUFÁM ŽE SE I KE MĚ HODÍ

otázka

(Anežka, 11. 1. 2014 20:54)

A co třeba králík, želva nebo papoušek?!

otázka

(Nami, 12. 2. 2013 17:17)

Šárko a Ájo proč tam není kůn lev tagr apod....

Re: otázka

(adminka, 4. 8. 2013 15:20)

Jsou tam jenom častá zvířata, která se dají pořídit buďto do bytu, nebo do domu. Ne všichni si můžou pořídit např. koně, ten potřebuje opravdu velký prostor. No a popravdě řečeno, neznám nikoho (třeba spolužák, kamarád), kdo by choval tygra nebo lva, jenom v Zoo nebo v cirkuse. Navíc tahle zvířata potřebují speciální výcvik nebo i krotitele, takže tahle zvířata by si asi dítě pořídit nemohlo. :)

Re: Re: otázka

(adminka, 4. 8. 2013 15:24)

A navíc, sama se v těchto zvířatech moc nevyznám. Jestli chceš začít chovat lva, tygra, nebo něco podobného, tak je ho stejně těžké získat, když se v ČR běžně nevyskytují. ;)
Ale je to dobrý nápad udělat test, jakému zvířeti jsi (povahově) nejvíc podobný/á, to díky za inspiraci. :) :D

zajímavý

(Tara, 11. 3. 2012 18:45)

mě vyšlo že bych měla mít kočku a že mám málo času na větší zvířata.Jenomže já už mám psa i kočku a čas i máme takže moc dobře to nevyšlo ale nic jsou i lepší testy!

Re: zajímavý

(Šárka, 23. 8. 2012 11:27)

Nezlob se, radši bych měla upozornit, že tyhle testy nemusí u každého vyjít. Samozřejmě je opravdu na tobě, jaké zvířátko si pořídíš, do toho ti testy nemůžou mluvit.

ahoj

(ahojík holčičky, 21. 7. 2011 20:30)

HOLKY...VY OPRAVDU VÍTE CO MÁTE DĚLAT JSTE VELMI ŠIKOVNÁ DĚVČÁTKA ŽE? OPRAVDU JSTE SUPER

Re: ahoj

(Šárka a Andrejka, 17. 11. 2011 12:58)

Děkujeme :-) Jsme rády že se stránky líbí až na vyjímky.