Jdi na obsah Jdi na menu
 


OBLÍBENÉ WEBOVÉ STRÁNKY

Zde najdete tipy na různé webové stránky. Vybírala jsem ty, které se mi nejvíce líbí:

Nejlepší stránka (pro mě) je asi www.alík.cz.

popis: Vytvořte si na alíkovi vizitku, přidávejte si kamarády, se kterými si budete moci psát (ne e-mail), čtěte alíkoviny, sbírejte body, za které si budete moci obědnat dárky, zakládejte si nástěnky, soutěžte... je toho prostě moc. Mám tam svojí vizitku pod jménem Šáša4.

Někdo mi tu psal, že hezká webová stránka je taky www.folmici.cz. Šla jsem se tam tedy kouknout. A opravdu jsou pěkné! Doporučuji vám se na ně kouknout. Najdete tam soutěže, komiksy, registrujte se, sbírejte folmíky... Ještě jsem se tam nezaregistrovala, ale možná to zkusím. Má tam někdo přezdívku? Jestli ano, tak prosím o těch webových stránkách napište něco do komentáře, a já to pak sem opíšu. Budu vám moc vděčná, byla jsem tam totiž teď poprvé. Zkuste to.

Další komentář patřil seznamu. Zná ho snad skoro každý (to bylo v tom komentáři). I když ho zná spoustu lidí, seznam je opravdu fajn. Najdete tam novinky, seznam hry, horoskopy... a hlavně si tam můžete najít spoustu webových stráneka informací! Na seznamu se dá najít prostě všechno, a tak neváhejte. Když si budete potřebovat najít něco do školy, zajímavosti atd. tak jděte na seznam.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

hra

(wendy, 20. 1. 2011 13:30)

Shakes a Fidges je moc hezká hra.
Mě moc baví.

www.1001hry.cz

(Elda, 24. 8. 2010 13:32)

Tyhle stránky jsou dobrý, můžete se i zaregistrovat.

www.seznam.cz-seznam

(wendy, 30. 6. 2010 17:02)

A co seznam sice ho zná asi skoro každý ale tahle sránka je také hodně oblíbená.

Re: www.seznam.cz-seznam

(očko, 30. 6. 2010 17:14)

To máš pravdu.

folmici

(ČÍČA, 30. 6. 2010 17:12)

Já si myslím že lepší jsou www.folmici.cz,taky je tam napiš.